Strona Główna

O nas słów kilka

Rekreacja konna Miód Galerie Cennik Linki
                                               
   

Rekreacja Konna

     
         
         
         
                                               

 

     Pokoje gościnne Zielony Ruczaj  to mini pensjonat położony w sercu bieszczadzkich gór, nad rzeką Solinką (z prywatną plażą).

    Posiadamy 4 pokoje dwuosobowe i 1 pokój trzyosobowy, wszystkie pokoje są z łazienkami i TV. Ponadto do dyspozycji gości jest salon z kominkiem i kuchnia (w pełni wyposażona) z częścią jadalną. Dom ten jest całkowicie do dyspozycji gości.

     Dodatkowe atrakcje to: -plac zabaw wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnię, trampolinę, boisko do badmintona, oraz zamykaną piaskownicę.-chata grillowa z miejscem na ognisko i opuszczanym rusztem, oraz kamienny grill.- hamak nad rzeką -leżaki. Nasz obiekt noclegowy posiada niesamowity klimat, gdyż urządzony jest w starym stylu. Na ten klimat składają się nie tylko stuletnie meble, ale także drewniane podłogi, kominek z kamienia, artystyczne ozdoby, stylowo urządzone łazienki, dębowe łoża małżeńskie czy nietypowe pokrycie dachu- wiór osikowy.

     Z dużego tarasu roztacza się widok na górę Horodek (pasmo Łopiennika) oraz na rzekę. Jest to niesamowite miejsce, do którego każdy chętnie wraca. Zapraszam do przeglądnięcia opinii na nasz temat w księdze gości (na naszej stronie ).

    Dla gości, którzy wynajmą dom w całości na minimum 5 noclegów urządzimy gratisowo- w lecie przejazd wozami traperskimi z poczęstunkiem lub kolejką „ Ekspress Country”- w zimie kulig zaprzęgiem konnym po malowniczej trasie- Doliną Solinki aż do zabytkowej cerkwi w Łopience, którą zwiedzimy. W czasie kuligu będzie zorganizowane ognisko z kiełbaskami i grzańcem z kociołka. Tym, którzy wolą ciepły i wygodny dom, możemy w zamian za przejazd wozami lub kulig zaproponować występ regionalnych pieśniarek, które wykonują pieśni rosyjskie, łemkowskie bądź poezję śpiewaną. Do występu dołączamy poczęstunek w stylu wiejskim.

    Organizujemy również przyjęcia w tym również weselne (z cateringiem), muzyką i innymi atrakcjami. Wszyscy nasi goście mają zniżki 10% na zakupy w prowadzonych przez nas galeriach Czarny Kot, w których można nabyć dzieła bieszczadzkich artystów, ale także pamiątki związane z Bieszczadami. Organizujemy - przyjęcia - przejazdy kolejką ”Ekspress Country-jazda konna, rajdy, przejazdy bryczką i wozami traperskimi - kuligi - wieczory poezji śpiewanej - warsztaty garncarskie, bibułkarskie,  malarskie, biżuteria artystyczna.

    Za naszym domem jest górka idealna do zjeżdżania na sankach, rodzice mają dzieci na oku bez wychodzenia z domu. Niedaleko od Zielonego Ruczaju są trasy na narty biegowe oraz wyciągi narciarskie

 
 

 

 

ATRAKCJE ZIMOWE

 

WESELE

 

Zapraszamy na pokoje

 
 
 
 

 
   

 

 

W sprawach związanych

noclegami

kontakt telefoniczny:

507120725

 

 
 
 
 
 

Każda rezerwacja jest zadatkowana w wysokości 30% kosztu noclegów.

Zadatki proszę wpłacać na konto:

Ewelina Kudła - Krawiec

33102029800000280200205294