Strona Główna

O nas słów kilka

Galerie

Noclegi

Miód

 

 

Linki

     

 

Rekreacja Konna 

 

   

NASZE KONIE

         
 

ZBÓJ

KARINA

BAJKA

ZADZIOR

SROCZKA

ROSA

KORNWALIA

FIONA

 
  GALERIA        

OFERTA

     

 KONTAKT

1.Wszechstronny Konkurs Konia Bieszczadzkiego Dołżyca 2007

2.Skiring luty 2008

3. Wszechstronny Konkurs Konia Bieszczadzkiego Cisna 2009

 

RAJDY KONNE

           Zapraszamy Państwa na niesamowitą przygodę, którą będzie rajd konny organizowany przez naszą stajnię, po pięknych górzystych terenach Bieszczadów ,jak i Beskidu Niskiego.

                Masz ochotę  poczuć Bieszczady, zobaczyć ich piękno i urok z perspektywy końskiego grzbietu, to postaram się zabrać Ciebie w najdziksze rubieże ziemi bieszczadzkiej, pokazać miejsca, gdzie ciągle jeszcze można uciec od  cywilizacji i podziwiać piękno dzikiej przyrody.

          Pojedziemy po pięknych pasmach górskich , bieszczadzkich bezdrożach, dolinach, nieistniejących wsiach- miejscach gdzie kiedyś tętniło życie, a teraz słychać szum bujnego drzewostanu, w miejscach gdzie stały cerkwie.

                Przekroczymy rzeki i strumienie, na przemian będziemy się wspinać pod górę i pokonywać często wymagające dużej zręczności zejścia.

                Celem naszych rajdów jest pokazanie piękna Bieszczadów, jak również ukazanie wątku historycznego dotyczącego tej ziemi, oraz nawiązanie dobrego kontaktu z koniem.

                W trosce o Państwa bezpieczeństwo i fachową obsługę jazda konna w naszej stajni odbywa się pod okiem Przodownika Górskiej Turystyki Jeździeckiej II stopnia

Zapraszamy także na;

-jazdy konne,

-wycieczki,

-spacery,

-przejazdy bryczką,

-wozy traperskie

-dla grup oraz osób indywidualnych zorganizujemy napad na kolejkę bieszczadzką, wozy traperskie, kolejkę Country Express, autokary lub inną formę zaproponowaną przez organizatora.

 

  W sprawach związanych

z rekreacją konną kontakt telefoniczny:

0 501 066 180

 

 
 

Traperska wyprawa

Zapraszamy  Państwa na wspaniałą przygodę do malowniczo położonej wsi Łopienka, gdzie znajduje się zabytkowa cerkiew, którą zwiedzimy.

Trasa prowadzi przez piękne tereny Bieszczadów. Najpierw doliną Solinki, a następnie  do doliny Łopienki, po drodze zwiedzimy wypał węgla drzewnego, możemy skosztować wody z górskich, szumiących potoków,  a przy odrobinie szczęścia może uda nam się zobaczyć dzikiego zwierza, który przemierza różne szlaki i ostępy leśne. Na miejscu przygotujemy ognisko wraz z zapleczem gastronomicznym. Pobyt umilał nam będzie grajek i gawędziarz bieszczadzki, którego opowieści mrożą krew w żyłach. Oferta przygotowana dla osób indywidualnych, jak również dla grup zorganizowanych do 50 osób.

 

Kuligi

Dla grup do 50 osób i klientów indywidualnych zorganizujemy tradycyjny bieszczadzki kulig. W wygodnych saniach ze śpiewem na ustach pomkniemy malowniczą doliną Solinki do cerkwi w Łopience. Dla tych, którym mroźne powietrze zaostrzy wilczy apetyt rozpalimy ognisko i upieczemy kiełbaski, poczęstujemy gorącą herbatą i pysznym, przyrządzonym według recepty starych Bojków grzańcem (w żeliwnym kociołku na ognisku). Możemy również zorganizować kulig nocą z  pochodniami.

TERMINY RAJDÓW KONNYCH